Показ всех 6 элементов

Показать фильтры
Показать Все
-26%
Закрыть

Бургер Chiken-spice(180г)

69.00 51.00

(булока,котлета куряча,

салат,соус)

-31%
Закрыть

Бургер Дабл чіз (195г)

89.00 61.00

(булочка,дві стандартні котлети з телятини,чеддер,салат,овочі)

-20%
Закрыть

Бургер Chiken-Becon (290г)

99.00 79.00

(булочка,дві котлети курячі,

бекон,майонез,гірчиця,цибуля,огірок) 

 

-19%
Закрыть

Меню Chiken-spice 610г

118.00 95.00
Бургер лайт-чікен,пепсі 0.33,картопля фрі (вага вказана із пепсі)
-18%
Закрыть

Меню дабл-чіз (650г)

136.00 111.00
Бургер,картопля фрі,пепсі 0.33 (вага вказана із пепсі)
-21%
Закрыть

Меню чікен бекон 780г

146.00 115.00
Бургер,фрі,пепсі 0.33 (вага вказана із пепсі)

Доставлення бургерів у Вінниці

Ви зголодніли, втомилися, не маєте сил готувати чи їхати кудись, щоб перекусити? А можливо, ви зібралися колом друзів, хочете гарно провести час і смачно поїсти? Вам потрібен ситний перекус на обід в офісі?

Доставка бургерів у Вінниці з компанією BigRoll однозначно буде найкращим рішенням у всіх цих випадках! 

Бургери — це один з найпопулярніших видів їжі, щоб швидко, смачно і ситно поїсти. Аналітики підрахували, що найчастіше люди замовляють онлайн саме їх. Відтепер ви можете користуватись зручним сервісом  замовлення і доставки бургерів у Вінниці, а привітний й досвідчений персонал BigRoll зробить цей процес для вас приємним та швидким.

Чому сервіс замовлення їжі BigRoll — найкращий у Вінниці?

Зробіть замовлення у BigRoll і переконайтесь, що наші бургери приготовлені тільки з найкращих інгредієнтів. Вам достатньо лише раз спробувати, щоб зрозуміти, що у нас найпишніша булочка, найсоковитіша котлета з відбірного м’яса, найніжніший сир і найсвіжіші овочі та зелень. Наші кухарі готують бургери так, як вишукану страву в дорогому ресторані.

У нас ви можете замовити доставку бургерів у Вінниці разом з іншою їжею та напоями. Наше бургер-меню — це більш ніж 15 видів пропозицій, серед яких різні види гамбургерів, чізбургерів, бігмаків і біг тейсті. Також у нас на сайті ви можете обрати різні комбо-меню з “Pepsi” та картоплею фрі.

Ви любите, коли їжа гаряча? Ми теж впевнені, що так смачніше! Тому ми піклуємося, щоб всі замовлення були гарно запаковані й вчасно надходили до клієнтів.

Хочете зекономити? Тоді заходьте у розділ “акції”, і ми порадуємо вас приємними цінами на улюблені бургери! Тут завжди є цікаві пропозиції, щоб внести різноманітність у ваш обід чи вечерю.

Доставка їжі та бургерів у Вінниці —  це швидко, смачно і ситно.  Найкращі бургери приїдуть до вас додому чи на роботу за найкоротший проміжок часу і подарують вам максимальне насичення та задоволення. Обирайте улюблені бургери та іншу їжу, натискайте “замовити” — і ми швидко доставимо їх за вказаною адресою!